,s-Gravenhage, Bosbesstraat 7 - Johanneskapel / Bosbeskapel: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(plaatsnaam) |
(inv nr) |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
[[Categorie:Provincie Zuid-Holland]] | [[Categorie:Provincie Zuid-Holland]] | ||
{{#display_map:2564PA Bosbesstraat 7 's-Gravenhage, Netherlands|type=hybrid}} | |||
{| | {| | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Johanneskapel/Bosbeskapel | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | PKN Hervormd | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Zuid-Holland | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 's-Gravenhage | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 's-Gravenhage | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 's-Gravenhage | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 's-Gravenhage | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Bosbesstraat 7 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Bosbesstraat 7 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 2564PA | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Inventarisatienummer: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 01962 | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 1958 | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Berghoef & Klarenbeek | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument status: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|} | |} | ||
== Geschiedenis == | == Geschiedenis == | ||
Sinds 2002 | Sinds 2002 Nederlands Hervormd /Gereformeerde kerk (ook Bosbeskapel) | ||
== Orgel == | == Orgel == |
Versie van 15 okt 2012 09:44
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | Johanneskapel/Bosbeskapel |
Genootschap: | PKN Hervormd |
Provincie: | Zuid-Holland |
Gemeente: | 's-Gravenhage |
Plaats: | 's-Gravenhage |
Adres: | Bosbesstraat 7 |
Postcode: | 2564PA |
Inventarisatienummer: | 01962 |
Jaar ingebruikname: | 1958 |
Architect: | Berghoef & Klarenbeek |
Huidige bestemming: | kerk |
Monument status: |
Geschiedenis
Sinds 2002 Nederlands Hervormd /Gereformeerde kerk (ook Bosbeskapel)
Orgel
Het orgel is in 1965 gebouwd door de firma Ahrend & Brunzema (Leer-Loga).
- Dispositie
- Hoofdwerk (manuaal 1): Prestant 8' - Holfluit 8' - Octaaf 4' - Fluit 4' - Octaaf 2' - Mixtuur 1' 4 sterk.
- Borstwerk (manuaal 2): Gedekt 8' - Roerfluit 4' - Gemshoorn 2' - Octaaf 1' - Regaal 8'.
- Pedaal: Bourdon 16' - Pommer 8' - Schalmei 4'.
- Koppelingen: Hoofdwerk aan Pedaal - Borstwerk aan Pedaal - Borstwerk aan Hoofdwerk.
Mechanische sleepladen. Manuaalomvang: C-f3. Pedaalomvang: C-d1.