Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2017: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(+ IJzendijke) |
(leuth) |
||
(42 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {{Blauw}} | ||
''' Heeft U aanvullingen voor de lijsten [mailto:kerksluitingen@xs4all.nl laat het weten]''' | ''' Heeft U aanvullingen voor de lijsten [mailto:kerksluitingen@xs4all.nl laat het weten]''' De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom. | ||
{{Einde}} | {{Einde}} | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" style="background:#AFEEEE" | ||
! Kerk | ! Kerk | ||
! Gebouwd | ! Gebouwd | ||
! Datum sluiting | ! Datum sluiting | ||
! Opmerking | ! Opmerking | ||
! Categorie | |||
|- | |- | ||
|[[Meeuwen, Dorpsstraat 78 - Gereformeerde Kerk]]||1931||22-01-2017||Kerk wordt verkocht|| | |[[Meeuwen, Dorpsstraat 78 - Gereformeerde Kerk (1931 - 2017)]]||1931||22-01-2017||Kerk wordt verkocht||GK | ||
|- | |- | ||
|[[Harderwijk, J.P. Heijelaan 1 - Stadsdennenkerk]]||1961||9 januari 2017 laatste dienst|| | |[[Harderwijk, J.P. Heijelaan 1 - Stadsdennenkerk]]||1961||9 januari 2017 laatste dienst|| | ||
|- | |- | ||
|[[Harderwijk, Stationslaan 112 - Nieuwe Kerk]]||1952||9 januari 2017 laatste dienst|| | |[[Harderwijk, Stationslaan 112 - Nieuwe Kerk (1952 - 2017)]]||1952||9 januari 2017 laatste dienst||PKNH | ||
|- | |- | ||
|[[Middelburg, Oostkerkplein 1 - Oostkerk]]||1667||7 januari 2017 laatste kerkdienst|| | |[[Middelburg, Oostkerkplein 1 - Oostkerk]]||1667||7 januari 2017 laatste kerkdienst|| | ||
|- | |- | ||
|[[Puiflijk, Kerkstraat 24 - Johannes de Doper]]||1870||Afscheidsviering 15 januari 2017|| | |[[Puiflijk, Kerkstraat 24 - Johannes de Doper]]||1870||Afscheidsviering 15 januari 2017|| | ||
|- | |- | ||
|[[Oisterwijk, Le Sage Ten Broekstraat 2 - Levenskerk]]||1970||Buiten gebruik gesteld | |[[Oisterwijk, Le Sage Ten Broekstraat 2 - Levenskerk (1971 - 2017)]]||1970||Buiten gebruik gesteld||1 januari 2017 gesloten||RK | ||
|- | |- | ||
|[[Niezijl, Hoofdstraat 102 - Gereformeerde Kerk]]||1951||7 januari 2017 buiten gebruik||Verkocht aan een zorginstelling | |[[Niezijl, Hoofdstraat 102 - Gereformeerde Kerk]]||1951||7 januari 2017 buiten gebruik||Verkocht aan een zorginstelling|| | ||
|- | |- | ||
|[[Someren, Kerkweijerstraat 12 - Paulus]]||1969||5 februari 2017 laatste kerkdienst|| | |[[Someren, Kerkweijerstraat 12 - Paulus]]||1969||5 februari 2017 laatste kerkdienst|| | ||
|- | |- | ||
|[[Schiedam, Lange Nieuwstraat 219 - Evangelisch-Lutherse Kerk]]|| | |[[Amerongen, Imminkstraat 11 - De Ark]]||1975||september 2017 buiten gebruik|| | ||
|- | |||
|[[Schiedam, Lange Nieuwstraat 219 - De Vaste Burg]]||1892||9 januari 2017 laatste kerkdienst|| | |||
|- | |||
|[[Kommerzijl, Kerkstraat 13 - Gereformeerde Kerk ]]||1913||Kerk in de verkoop||15 januari 2017 laatste dienst|| | |||
|- | |||
|[[IJzendijke, Koninginnestraat 7 - Maria Hemelvaart (1951 - 2017)]]||1951||Sluiting 12 februari 2017||Staat te koop||RK | |||
|- | |||
|[[Nes, Wiesterweg 2 - De Hoekstien]]||1926||Kerk is verkocht|| | |||
|- | |||
|[[Oosterhout, Arkendonk 98 - De Ark]]||1967||17 februari 2017 gesloten|| | |||
|- | |||
|[[Franeker, Hofstraat 1C - Doopsgezinde Vermaning]]||1960||Vermaning is verkocht||4 mei 2017 laatste dienst|| | |||
|- | |||
|[[Enschede, Hogelandsingel 39 - Heilig Hart van Jezus (1953 - 2016)]]||1953||1 juni 2017 aan de eredienst onttrokken||Kerk is verkocht|| | |||
|- | |||
|[[Warmond, Monseigneur Aengenentlaan 3 - Kapel Mariëngaerde]]||1930||20 mei 2017 heeft de slotviering plaatsgevonden|| | |||
|- | |||
|[[Arnhem, Spoorwegstraat 8-10 - Evangelisch-Lutherse Kerk]]||1898||Kerk is verkocht|| | |||
|- | |||
|[[Hoogeloon, Hoofdstraat 68 - Protestantse Kerk (1822 - 2017)]]||1822||Buiten gebruik||Bestemming nog onbekend||PKN | |||
|- | |||
|[[Cuijk, De Valuwe 2 - Jozef (1964 - 2017)]]||1964||Ombouw naar wijkcentrum||juni 2017 aan de eredienst onttrokken||RK | |||
|- | |||
|[[,s-Gravenhage, Pomonaplein 49 - Jeruzalemkerk]]||1936||juni 2017 laatste dienst gehouden||Verkocht aan particulier|| | |||
|- | |||
|[[Godlinze, Hoofdweg 52 - Gereformeerde Kerk]]||1952||juli 2017 laatste dienst||Wordt woning|| | |||
|- | |||
|[[Emmeloord, Revelsant 16 - Apostolisch Genootschap]]||1976||Juli 2017 laatste dienst||Wordt gezondheidscentrum|| | |||
|- | |||
|[[Drongelen, Burgemeester D.A. van der Schansstraat 2 - Hervormde Kerk]]||1951||Buiten gebruik gesteld september 2017|| | |||
|- | |||
|[[De Wilp, Plantsoen 14 - Plantsoenkerk]]||1868||November 2017 buiten gebruik||Verkocht aan Dorpshuis|| | |||
|- | |||
|[[Son, Kerkplein 5 - St. Petrus' Banden Kerk]]||1960||Tot 26 december 2017 in gebruik||Daarna sloop ??|| | |||
|- | |||
|[[Vorden (Wildenborch), Kapelweg 1 - Wildenborchse Kapel]]||2009||Oktober 2017 buiten gebruik gesteld|| | |||
|- | |||
|[[Rotterdam, Boezemsingel 30 - Boezemsingelkerk]]||1901||Wordt gesloopt|| | |||
|- | |||
|[[Hillegom, Karel Doormanplein 2 - De Hoeksteen]]||1983||3 december 2017 buiten gebruik|| | |||
|- | |||
|[[Terneuzen, Bellamystraat 74 - Opstandingskerk]]||1972||Kerk is verkocht|| | |||
|- | |||
|[[Enschede, Schipholtstraat 41 - Gereformeerde Kerk]]||1908||Kerk is verkocht||Muziekvereniging|| | |||
|- | |||
|[[Enschede, Oldenzaalsestraat 158 - Apostolisch Genootschap]]||1939||Gemeente opgeheven||Kerk gesloten|| | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Nijkerk, Bernhardstraat 46 - Christelijke Gereformeerde Kerk]]||1961||Gemeente opgeheven||Kerk gesloten|| | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Winschoten, Mr. A.J. de Sitterstraat 9 - Nieuw Apostolische kerk]]||1930||Gemeente opgeheven||Kerk gesloten|| | ||
|- | |||
|[[Wolfheze, Lawijckerhof 6 - Open Hof (Burchtkerk)]]||1925||Sluiting per 29 december 2017||Kerk gesloten|| | |||
|- | |||
|[[Rotterdam, Oude Raadhuislaan 86 - Bergkapel]]||1940||8 januari 2017 laatste dienst||Verkocht en gesloopt||VVH | |||
|- | |||
|[[Leuth, Kerkplein 2 - Remigius]]||1935||2017 aan de eredienst onttrokken||Kerk staat te koop||RK | |||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 16 aug 2019 15:54
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.