Leiden, Albinusdreef 2 - Stiltecentrum LUMC: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(diversen) |
||
(Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 6: | Regel 6: | ||
[[Categorie:Provincie Zuid-Holland]] | [[Categorie:Provincie Zuid-Holland]] | ||
{{#display_map:2333ZA Albinusdreef 2 Leiden, Netherlands|type=hybrid}} | |||
{| | {| | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Genootschap : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Stiltecentrum LUMC | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Oecumenisch | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Zuid-Holland | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Leiden | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Leiden | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Leiden | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Leiden | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Albinusdreef 2 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Albinusdreef 2 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 2333ZA | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Inventarisatienummer: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 15415 | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 1992 | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kapel | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kapel | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument status: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | geen | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | |||
|} | |} | ||
== Geschiedenis == | == Geschiedenis == | ||
Stiltecentrum van het LUMC (= "Leids Universitair Medisch Centrum"). Sobere ruimte op 2e etage in dit grote complex. | Stiltecentrum van het LUMC (= "Leids Universitair Medisch Centrum"). Sobere ruimte op de 2e etage in dit grote complex. | ||
== Afbeeldingen == | == Afbeeldingen == |
Versie van 15 jun 2018 21:39
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | Stiltecentrum LUMC |
Genootschap: | Oecumenisch |
Provincie: | Zuid-Holland |
Gemeente: | Leiden |
Plaats: | Leiden |
Adres: | Albinusdreef 2 |
Postcode: | 2333ZA |
Inventarisatienummer: | 15415 |
Jaar ingebruikname: | 1992 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | kapel |
Monument status: | geen |
Geschiedenis
Stiltecentrum van het LUMC (= "Leids Universitair Medisch Centrum"). Sobere ruimte op de 2e etage in dit grote complex.