Soesterberg, Rademakerstraat 159 - Carolus Borromeüs: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(aanvulling) |
||
(4 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 7: | Regel 7: | ||
[[Categorie:Aartsbisdom Utrecht]] | [[Categorie:Aartsbisdom Utrecht]] | ||
{{#display_map:3769BB Rademakerstraat 159 Soesterberg, Netherlands|type=hybrid}} | |||
{| | {| | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Carolus Borromeus | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Rooms Katholieke Kerk | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Utrecht | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Soest | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Soest | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Soesterberg | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Soesterberg | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Rademakerstraat | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Rademakerstraat 159 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 3769BB | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Inventarisatienummer: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 04291 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 1954 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Beers, H.C.M. van, en Thunnissen, H.J.W. | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument status: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Geen | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Geen | ||
|} | |} | ||
==Geschiedenis== | ==Geschiedenis== | ||
Rooms-katholieke parochiekerk uit 1954, gebouwd ter vervanging van een kerk uit 1839. | Rooms-katholieke parochiekerk uit 1954, gebouwd ter vervanging van een kerk uit 1839. | ||
Wederopbouwkerk met lage toren. | |||
==Afbeeldingen== | ==Afbeeldingen== |
Versie van 15 apr 2021 14:27
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | Carolus Borromeus |
Genootschap: | Rooms Katholieke Kerk |
Provincie: | Utrecht |
Gemeente: | Soest |
Plaats: | Soesterberg |
Adres: | Rademakerstraat 159 |
Postcode: | 3769BB |
Inventarisatienummer: | 04291 |
Jaar ingebruikname: | 1954 |
Architect: | Beers, H.C.M. van, en Thunnissen, H.J.W. |
Huidige bestemming: | kerk |
Monument status: | Geen |
Geschiedenis
Rooms-katholieke parochiekerk uit 1954, gebouwd ter vervanging van een kerk uit 1839.
Wederopbouwkerk met lage toren.