Rijnsburg, Rapenburg - Rapenburgkerk: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
k (Wesselink heeft pagina Rijnsburg, Rapenburg - Immanuel hernoemd naar Rijnsburg, Rapenburg - Rapenburgkerk: Correctie kerknaam) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 11: | Regel 11: | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Rapenburgkerk | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gereformeerde Kerken in Nederland | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Zuid-Holland | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Katwijk | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Katwijk | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Rijnsburg | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Rijnsburg | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Rapenburg | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Rapenburg | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Inventarisatienummer: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 1882 | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | gesloopt | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | gesloopt | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument status: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | geen | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | |||
|} | |} | ||
==Geschiedenis== | ==Geschiedenis== | ||
Uitbreiding in 1893 (Kuipers), gesloopt in 1968. Op dezelfde plaats is in 1968 de [[Rijnsburg, Kerkstraat 3 - Immanuel|Immanuelkerk]] gebouwd. | Uitbreiding in 1893 (Kuipers), gesloopt in 1968. Op dezelfde plaats is in 1968 de [[Rijnsburg, Kerkstraat 3 - Immanuel|Immanuelkerk]] gebouwd. |
Versie van 17 sep 2015 15:48
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | Rapenburgkerk |
Genootschap: | Gereformeerde Kerken in Nederland |
Provincie: | Zuid-Holland |
Gemeente: | Katwijk |
Plaats: | Rijnsburg |
Adres: | Rapenburg |
Postcode: | |
Inventarisatienummer: | |
Jaar ingebruikname: | 1882 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | gesloopt |
Monument status: | geen |
Geschiedenis
Uitbreiding in 1893 (Kuipers), gesloopt in 1968. Op dezelfde plaats is in 1968 de Immanuelkerk gebouwd.