Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2023: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(aangemaakt) |
(+ harskamp) |
||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|[[Bergentheim, Doctor H.J. Postlaan 9 - Westerkerk]]||1950||jan 2023||kinderopvang||PKN||OV||-- | |[[Bergentheim, Doctor H.J. Postlaan 9 - Westerkerk]]||1950||jan 2023||kinderopvang||PKN||OV||-- | ||
|- | |- | ||
|[[Harskamp, Beatrixlaan 2 - Gereformeerde Kerk]] ||1959||gesloten 8 januari 2023||||PKN||GLD||- | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 12 jan 2023 12:19
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.
Kerk | Gebouwd | Datum sluiting | Opmerking | Categorie | Provincie | Monument |
---|---|---|---|---|---|---|
Bergentheim, Doctor H.J. Postlaan 9 - Westerkerk | 1950 | jan 2023 | kinderopvang | PKN | OV | -- |
Harskamp, Beatrixlaan 2 - Gereformeerde Kerk | 1959 | gesloten 8 januari 2023 | PKN | GLD | - |