Sneek, Singel 28 - Doopsgezinde Kerk: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 39: | Regel 39: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | ID nummer : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 09606 | |||
|} | |} | ||
<Gallery> | <Gallery> |