Valkenburg, Heyberg - Kloosterkapel: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
{| | {| | ||
! colspan="2" style="background-color: | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Genootschap : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | RK kloosterkapel | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Limburg | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Valkenburg ad Geul | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Valkenburg | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Valkenburg | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Heyberg | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 1894 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | kerk | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Monument status: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|} | |} | ||
; Geschiedenis | ; Geschiedenis | ||
:: | :: | ||
Kloosterkerk Jezuiten, sloop 1943, nu Fransiscanessen. | |||
Versie van 1 apr 2009 11:30
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | |
Genootschap: | RK kloosterkapel |
Provincie: | Limburg |
Gemeente: | Valkenburg ad Geul |
Plaats: | Valkenburg |
Adres: | Heyberg |
Postcode: | |
Jaar ingebruikname: | 1894 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | kerk |
Monument status: |
- Geschiedenis
-
Kloosterkerk Jezuiten, sloop 1943, nu Fransiscanessen.