Treebeek, Zonnestraat 3 - Kloosterkapel: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(kaart hersteld) |
||
(3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 6: | Regel 6: | ||
[[Categorie:Provincie Limburg]] | [[Categorie:Provincie Limburg]] | ||
{{#display_map:6446TC,3,Netherlands|type=hybrid}} | |||
{| | {| | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Genootschap : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam object: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Kloosterkapel | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Rooms Katholieke Kerk | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Limburg | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Brunssum | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Brunssum | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Treebeek | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Treebeek | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Zonnestraat 3 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Zonnestraat 3 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 6446TC | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | ID nummer: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 1925 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Damen, W. | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Stichting Centrum voor Maatschappelijk Werk en Welzijnswerk Brunssum-Onderbanken | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument status: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | na te gaan | ||
|} | |} | ||
==Geschiedenis== | |||
Dienaresen van de Heilige Geest-Missiezusters. | |||
Dienaresen van de Heilige Geest-Missiezusters. | * 2018 Stichting Centrum voor Maatschappelijk Werk en Welzijnswerk Brunssum-Onderbanken | ||
==Afbeeldingen== |
Huidige versie van 31 jan 2019 om 21:56
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam object: | Kloosterkapel |
Genootschap: | Rooms Katholieke Kerk |
Provincie: | Limburg |
Gemeente: | Brunssum |
Plaats: | Treebeek |
Adres: | Zonnestraat 3 |
Postcode: | 6446TC |
ID nummer: | |
Jaar ingebruikname: | 1925 |
Architect: | Damen, W. |
Huidige bestemming: | Stichting Centrum voor Maatschappelijk Werk en Welzijnswerk Brunssum-Onderbanken |
Monument status: | na te gaan |
Geschiedenis
Dienaresen van de Heilige Geest-Missiezusters.
- 2018 Stichting Centrum voor Maatschappelijk Werk en Welzijnswerk Brunssum-Onderbanken