Lunteren, Dorpsstraat - Smidskerkje: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(Kleine correctie, ik neem aan bg 1905 en niet 2005) |
||
Regel 10: | Regel 10: | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Smidskerkje | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gereformeerde Kerken in Nederland | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Gelderland | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Ede | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Ede | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Lunteren | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Lunteren | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Dorpsstraat | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Dorpsstraat | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 1864 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 1864 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gesloopt | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Monument status: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|} | |} | ||
; Geschiedenis | ; Geschiedenis | ||
::Kruiskerk, 1869 CGK, 1892 GK,bg | ::Kruiskerk, 1869 CGK, 1892 GK,bg 1905 |
Versie van 7 apr 2012 16:32
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | Smidskerkje |
Genootschap: | Gereformeerde Kerken in Nederland |
Provincie: | Gelderland |
Gemeente: | Ede |
Plaats: | Lunteren |
Adres: | Dorpsstraat |
Postcode: | |
Jaar ingebruikname: | 1864 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | Gesloopt |
Monument status: |
- Geschiedenis
-
- Kruiskerk, 1869 CGK, 1892 GK,bg 1905