Lunteren, Molenpol - Maranatha: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 42: | Regel 42: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Monument status: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Monument status: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | n.v.t. | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | n.v.t. | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | inventarisatienummer: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | |||
|} | |} | ||
Versie van 10 nov 2016 16:24
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | Maranatha |
Genootschap: | Ger. Bond in de Ned. Herv. Kerk |
Provincie: | Gelderland |
Gemeente: | Ede |
Plaats: | Lunteren |
Adres: | Molenpol 11 |
Postcode: | 6741ZN |
Jaar ingebruikname: | 1956 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | gesloopt |
Monument status: | n.v.t. |
inventarisatienummer: |
Geschiedenis
Hervormde Kapel. Houten noodgebouw, buiten gebruik 1966. Later gesloopt.