Hallum, Langebuorren 53 - Doopsgezinde Vermaning: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
k (hernoemde Hallum, Gedempte Haven - Doopsgezinde Vermaning naar Hallum, Langebuorren 53 - Doopsgezinde Vermaning: adres) |
(cat) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Categorie:Object]] | [[Categorie:Object]] | ||
[[Categorie:MetKaart]] | [[Categorie:MetKaart]] | ||
[[Categorie:Buiten Gebruik]] | |||
[[Categorie:D]] | [[Categorie:D]] | ||
[[Categorie:Hallum]] | [[Categorie:Hallum]] | ||
Regel 10: | Regel 11: | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Oude Vermaning | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Doopsgezinden | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Friesland | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Ferwerderadiel | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Ferwerderadiel | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Hallum | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Hallum | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Langebuorren 53 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Langebuorren 53 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 9074CE | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 1780 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 1780 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | woonhuis | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Monument status: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|} | |} | ||
Versie van 23 nov 2014 21:00
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | Oude Vermaning |
Genootschap: | Doopsgezinden |
Provincie: | Friesland |
Gemeente: | Ferwerderadiel |
Plaats: | Hallum |
Adres: | Langebuorren 53 |
Postcode: | 9074CE |
Jaar ingebruikname: | 1780 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | woonhuis |
Monument status: |
Geschiedenis
Sobere zaalkerk.
Buiten gebruik 1912, toen de huidige kerk aan de Offingaweg in gebruik werd genomen.
De Oude Vermaning staat er nog steeds, en is woonhuis (zichtbaar vanaf de Gedempte Haven)