Poortugaal, Emmastraat 9 - De Haven: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(Monumentenstatus) |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
[[Categorie:Provincie Zuid-Holland]] | [[Categorie:Provincie Zuid-Holland]] | ||
{{#display_map:3171AH Emmastraat 9 Poortugaal, Netherlands|type=hybrid}} | |||
{| | {| | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | De Haven | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | PKN Gereformeerde Kerk | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Zuid-Holland | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Albrandswaard | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Albrandswaard | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Poortugaal | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Poortugaal | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Emmastraat 9 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Emmastraat 9 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 3171AH | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Inventarisatienummer: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 02908 | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 1930 | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument status: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | gemeentelijk monument | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | |||
|} | |} | ||
Versie van 11 feb 2016 15:50
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | De Haven |
Genootschap: | PKN Gereformeerde Kerk |
Provincie: | Zuid-Holland |
Gemeente: | Albrandswaard |
Plaats: | Poortugaal |
Adres: | Emmastraat 9 |
Postcode: | 3171AH |
Inventarisatienummer: | 02908 |
Jaar ingebruikname: | 1930 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | kerk |
Monument status: | gemeentelijk monument |
Geschiedenis
Met gebouw De Haven. Uitbreiding in 1970.
Links
Afbeeldingen
<Gallery> Afbeelding:Poortugaal Emmastraat 9 Geref.Kerk de Haven (2).JPG Afbeelding:Poortugaal Emmastraat 9 Geref.Kerk de Haven (1).JPG Afbeelding:Poortugaal Emmastraat 9 Geref.Kerk de Haven.JPG Afbeelding:Poortugaal Emmastraat 9 Geref.Kerk de Haven (3).JPG <Gallery>