Steenbergen, Hoogstraat 19 - Kloosterkapel: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 10: | Regel 10: | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | RK kloosterkapel | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Noord-Brabant | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Steenbergen | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Steenbergen | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Steenbergen | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Steenbergen | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Hoogstraat 19 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Hoogstraat 19 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 4651VA | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 1958 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 1958 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Spildooren, L.Ph. | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | kerk | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Monument status: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|} | |} | ||
Geschiedenis | ; Geschiedenis | ||
:: | |||
Kapel Paters Assumptoristen. | |||
Monumentomschrijving; CultuurHistorische Waardekaart, --[[Gebruiker:Monumentenhuis Brabant|Monumentenhuis Brabant]] 22 okt 2008 12:08 (UTC) | Monumentomschrijving; CultuurHistorische Waardekaart, --[[Gebruiker:Monumentenhuis Brabant|Monumentenhuis Brabant]] 22 okt 2008 12:08 (UTC) |
Versie van 19 jun 2009 13:06
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | |
Genootschap: | RK kloosterkapel |
Provincie: | Noord-Brabant |
Gemeente: | Steenbergen |
Plaats: | Steenbergen |
Adres: | Hoogstraat 19 |
Postcode: | 4651VA |
Jaar ingebruikname: | 1958 |
Architect: | Spildooren, L.Ph. |
Huidige bestemming: | kerk |
Monument status: |
- Geschiedenis
-
Kapel Paters Assumptoristen.
Monumentomschrijving; CultuurHistorische Waardekaart, --Monumentenhuis Brabant 22 okt 2008 12:08 (UTC)
Bouwperiode: 1933
Dak en Bedekking: Zadeldak, Lozenge leien.
Interieur: Houten beeld Maria met kind