Hallum, Langebuorren 4 - De Hoeksteen: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
[[Categorie:Gemeente Ferwerderadiel]] | [[Categorie:Gemeente Ferwerderadiel]] | ||
[[Categorie:Provincie Friesland]] | [[Categorie:Provincie Friesland]] | ||
{| | |||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Genootschap : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Gereformeerde Kerken in Nederland / | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Ferwerderadiel | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Hallum | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Langebuorren | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Friesland | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 1842 / 1839 | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | gesloopt / kerk | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Naam kerk : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Architect : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Sonneveld ID : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 18200 | |||
|} | |||
; Geschiedenis | |||
:: | |||
Vergroot 1858, sloop 1912 voor nieuwbouw, bg 1842, toen nieuwe kerk. | |||
Regel 39: | Regel 83: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status : | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Sonneveld ID : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 9004 | |||
|} | |} | ||
; Geschiedenis | ; Geschiedenis | ||
:: | :: |
Versie van 6 feb 2009 12:16
Algemene gegevens | |
---|---|
Genootschap : | Gereformeerde Kerken in Nederland / |
Gemeente : | Ferwerderadiel |
Plaats : | Hallum |
Adres : | Langebuorren |
Provincie : | Friesland |
Jaar ingebruikname : | 1842 / 1839 |
Huidige bestemming : | gesloopt / kerk |
Naam kerk : | |
Architect : | |
Monument-status : | |
Sonneveld ID : | 18200 |
- Geschiedenis
-
Vergroot 1858, sloop 1912 voor nieuwbouw, bg 1842, toen nieuwe kerk.
Algemene gegevens | |
---|---|
Genootschap : | PKN Gereformeerde Kerk |
Gemeente : | Ferwerderadiel |
Plaats : | Hallum |
Adres : | Langebuorren 4 |
Provincie : | Friesland |
Jaar ingebruikname : | 1912 |
Huidige bestemming : | kerk |
Naam kerk : | |
Architect : | Kuipers, Tj |
Monument-status : | |
Sonneveld ID : | 9004 |
- Geschiedenis
-