Poortugaal, Emmastraat 9 - De Haven: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(→Links) |
(inv nr) |
||
Regel 38: | Regel 38: | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Inventarisnummer : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 02908 | |||
|-valign="top" | |||
|} | |} | ||
Versie van 29 okt 2012 10:36
Algemene gegevens | |
---|---|
Genootschap : | PKN Gereformeerde Kerk |
Gemeente : | Albrandswaard |
Plaats : | Poortugaal |
Adres : | Emmastraat 9 |
Provincie : | Zuid-Holland |
Jaar ingebruikname : | 1930 |
Huidige bestemming: | kerk |
Naam kerk : | De Haven |
Architect : | |
Monument-status: | |
Inventarisnummer : | 02908 |
Geschiedenis
Met gebouw De Haven. Uitbreiding in 1970.
Links
Afbeeldingen
<Gallery> Afbeelding:Poortugaal Emmastraat 9 Geref.Kerk de Haven (2).JPG Afbeelding:Poortugaal Emmastraat 9 Geref.Kerk de Haven (1).JPG Afbeelding:Poortugaal Emmastraat 9 Geref.Kerk de Haven.JPG Afbeelding:Poortugaal Emmastraat 9 Geref.Kerk de Haven (3).JPG <Gallery>