Slootdorp, Langeweg 3 - Gereformeerde Kerk: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(opmaak) |
||
Regel 39: | Regel 39: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Inventarisnummer : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 06091 | |||
|-valign="top" | |||
|} | |} | ||
Versie van 18 mei 2013 20:24
Algemene gegevens | |
---|---|
Genootschap : | PKN Gereformeerde Kerk |
Gemeente : | Hollands Kroon |
Plaats : | Slootdorp |
Adres : | Langeweg 3 |
Provincie : | Noord-Holland |
Jaar ingebruikname : | |
Huidige bestemming: | kerk |
Naam kerk : | Gereformeerde Kerk |
Architect : | Dekker en Koster |
Monument-status: | |
Inventarisnummer : | 06091 |
Geschiedenis
Aardige kerk met flinke toren.
In 2002 SOW kerk, met NH. Herinrichting 2004.