Hollandsche Rading, Tolakkerweg 14 - Adventkapel: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(opmaak) |
||
Regel 10: | Regel 10: | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Adventkapel | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | PKN Hervormd | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Utrecht | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | De Bilt | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | De Bilt | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Hollandsche Rading | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Hollandsche Rading | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Tolakkerweg 14 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Tolakkerweg 14 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 3739JN | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Inventarisatienummer: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 1938 | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument status: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | geen | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | |||
|} | |} | ||
==Geschiedenis== | |||
==Externe links== | |||
* [http://www.pknmaartensdijk.nl Website kerkelijke gemeente] |
Versie van 7 apr 2014 11:56
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | Adventkapel |
Genootschap: | PKN Hervormd |
Provincie: | Utrecht |
Gemeente: | De Bilt |
Plaats: | Hollandsche Rading |
Adres: | Tolakkerweg 14 |
Postcode: | 3739JN |
Inventarisatienummer: | |
Jaar ingebruikname: | 1938 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | kerk |
Monument status: | geen |