Luissel, Kapelweg - St Willibrord: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(opmaak) |
|||
Regel 6: | Regel 6: | ||
[[Categorie:Provincie Noord-Brabant]] | [[Categorie:Provincie Noord-Brabant]] | ||
{{#display_map: Kapelweg Luissel, Netherlands|type=hybrid}} | |||
{| | {| | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Genootschap : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | St. Willibrord | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | RK veld- of wegkapel | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Noord-Brabant | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Boxtel | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Boxtel | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Luissel | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Luissel | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Kapelweg | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Kapelweg | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Inventarisatienummer: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 1940 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument status: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Geen | ||
|} | |} | ||
== Omschrijving == | == Omschrijving == | ||
Kapel ligt op de Kapelweg met de kruising met de Luissel. | Kapel ligt op de Kapelweg met de kruising met de Luissel. Voorzien van een Willibrordersgroep(Toon v.d. Wiel)enfraaie muurschilderingen(Jos ten Horn en Wim van Woerkum) | ||
Voorzien van een Willibrordersgroep(Toon v.d. Wiel)enfraaie muurschilderingen(Jos ten Horn en Wim van Woerkum) | |||
Versie van 13 jul 2015 09:27
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | St. Willibrord |
Genootschap: | RK veld- of wegkapel |
Provincie: | Noord-Brabant |
Gemeente: | Boxtel |
Plaats: | Luissel |
Adres: | Kapelweg |
Postcode: | |
Inventarisatienummer: | |
Jaar ingebruikname: | 1940 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | kerk |
Monument status: | Geen |
Omschrijving
Kapel ligt op de Kapelweg met de kruising met de Luissel. Voorzien van een Willibrordersgroep(Toon v.d. Wiel)enfraaie muurschilderingen(Jos ten Horn en Wim van Woerkum)