Bedum, Grotestraat 33 - Maranathakerk: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 126: | Regel 126: | ||
; Geschiedenis | ; Geschiedenis | ||
::uitbr '16, '66, toen Maranatha, verb. 2000 | ::uitbr '16, '66, toen Maranatha, verb. 2000 | ||
{| | |||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Genootschap : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | PKN Gereformeerde Kerk | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Bedum | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Bedum | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Grotestraat 33 | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Groningen | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 2000 | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Naam kerk : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Maranatha | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Architect : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Sonneveld ID: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 15777 | |||
|} | |||
; Geschiedenis | |||
::vm Oosterkerk, na verbouw in 2000 |
Versie van 29 jan 2009 21:39
Algemene gegevens | |
---|---|
Genootschap : | Gereformeerde Kerken in Nederland |
Gemeente : | Bedum |
Plaats : | Bedum |
Adres : | Grotestraat |
Provincie : | Groningen |
Jaar ingebruikname : | 1841 |
Huidige bestemming: | gesloopt |
Naam kerk : | |
Architect : | |
Monument-status: |
- Geschiedenis
-
- bg 1863, sloop voor nieuwbouw
Algemene gegevens | |
---|---|
Genootschap : | Gereformeerde Kerken in Nederland |
Gemeente : | Bedum |
Plaats : | Bedum |
Adres : | Grotestraat 33 |
Provincie : | Groningen |
Jaar ingebruikname : | 1863 |
Huidige bestemming: | gesloopt |
Naam kerk : | |
Architect : | |
Monument-status: | |
Sonneveld ID: | 17883 |
- Geschiedenis
-
- bg, sloop na nieuwbouw.
Algemene gegevens | |
---|---|
Genootschap : | Gereformeerde Kerken in Nederland |
Gemeente : | Bedum |
Plaats : | Bedum |
Adres : | Grotestraat 33 |
Provincie : | Groningen |
Jaar ingebruikname : | 1878 |
Huidige bestemming: | kerk (ander genootschap) |
Naam kerk : | Oosterkerk |
Architect : | Wind, H. |
Monument-status: | |
Sonneveld ID: | 643 |
- Geschiedenis
-
- uitbr '16, '66, toen Maranatha, verb. 2000
Algemene gegevens | |
---|---|
Genootschap : | PKN Gereformeerde Kerk |
Gemeente : | Bedum |
Plaats : | Bedum |
Adres : | Grotestraat 33 |
Provincie : | Groningen |
Jaar ingebruikname : | 2000 |
Huidige bestemming: | kerk |
Naam kerk : | Maranatha |
Architect : | |
Monument-status: | |
Sonneveld ID: | 15777 |
- Geschiedenis
-
- vm Oosterkerk, na verbouw in 2000