Sittard, Kollenberg 2 - Regina Carmeli: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
[[Categorie:Gemeente Sittard-Geleen]] | [[Categorie:Gemeente Sittard-Geleen]] | ||
[[Categorie:Provincie Limburg]] | [[Categorie:Provincie Limburg]] | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Kollenberg 2/ | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Kollenberg 2/Kennedysing. | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie : | ||
Regel 26: | Regel 27: | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname : | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname : | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 1925 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming : | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
Regel 35: | Regel 36: | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Architect : | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Architect : | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status : | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Inventarisatienummer : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 13487 | |||
|} | |} | ||
; Geschiedenis | ; Geschiedenis | ||
:: | :: | ||
Zusters Carmelitessen, oudste deel kapel 1898, sloop 1967, uitbreiding 1967 | |||
{| | |||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Genootschap : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | RK kloosterkapel | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Sittard-Geleen | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Plaats : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Sittard | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Kollenberg 2/Kennedysingel | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Limburg | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Jaar ingebruikname : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 1963 | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | kerk | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Naam kerk : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Regina Carmeli | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Architect : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Swinkels Salemans | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument-status : | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Inventarisatienummer : | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 15603 | |||
|} | |||
; Geschiedenis | |||
:: | |||
Nieuwe kapel. |
Versie van 27 mrt 2009 11:30
Algemene gegevens | |
---|---|
Genootschap : | RK kloosterkapel |
Gemeente : | Sittard-Geleen |
Plaats : | Sittard |
Adres : | Kollenberg 2/Kennedysing. |
Provincie : | Limburg |
Jaar ingebruikname : | 1925 |
Huidige bestemming : | kerk |
Naam kerk : | Regina Carmeli |
Architect : | |
Monument-status : | |
Inventarisatienummer : | 13487 |
- Geschiedenis
-
Zusters Carmelitessen, oudste deel kapel 1898, sloop 1967, uitbreiding 1967
Algemene gegevens | |
---|---|
Genootschap : | RK kloosterkapel |
Gemeente : | Sittard-Geleen |
Plaats : | Sittard |
Adres : | Kollenberg 2/Kennedysingel |
Provincie : | Limburg |
Jaar ingebruikname : | 1963 |
Huidige bestemming : | kerk |
Naam kerk : | Regina Carmeli |
Architect : | Swinkels Salemans |
Monument-status : | |
Inventarisatienummer : | 15603 |
- Geschiedenis
-
Nieuwe kapel.