Metslawier, Balthasar Bekkerstrjitte 27 - Gereformeerde Kerk (1880-1912): verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(cat) |
|||
Regel 11: | Regel 11: | ||
! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ! colspan="2" style="background-color:#517398; color:white;" | Algemene gegevens | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Genootschap: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Naam kerk: | ||
| style="text-align:top; background-color: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Gereformeerde Kerk | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Genootschap: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gereformeerde Kerken in Nederland | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Provincie: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Friesland | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Gemeente: | ||
Regel 21: | Regel 27: | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Adres: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Balthasar Bekkerstrjitte 27 | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Balthasar Bekkerstrjitte 27 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Postcode: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 9123JV | ||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Inventarisatienummer: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | 09317 | |||
|-valign="top" | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Jaar ingebruikname: | |||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | 1888 | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Architect: | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | | style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | Huidige bestemming: | ||
| style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | gesloopt voor 1912 | | style="text-align:top; background-color:Lightgrey; width:200px;" | gesloopt voor 1912 | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument status: | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | n.v.t. | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | Monument | |||
| style="text-align:top; background-color:#DCEAEA; width:200px;" | n.v.t. | |||
|} | |} | ||
Regel 49: | Regel 51: | ||
Gesloopt voor 1912 waarna een nieuwe Gereformeerde Kerk op deze plaats in gebruik werd genomen. | Gesloopt voor 1912 waarna een nieuwe Gereformeerde Kerk op deze plaats in gebruik werd genomen. | ||
Zie: [[Metslawier, Balthasar Bekkerstrjitte 27 - | Zie: [[Metslawier, Balthasar Bekkerstrjitte 27 - Rehoboth]] | ||
==Afbeeldingen== | ==Afbeeldingen== |
Versie van 20 nov 2015 10:09
Algemene gegevens | |
---|---|
Naam kerk: | Gereformeerde Kerk |
Genootschap: | Gereformeerde Kerken in Nederland |
Provincie: | Friesland |
Gemeente: | Dongeradeel |
Plaats: | Metslawier |
Adres: | Balthasar Bekkerstrjitte 27 |
Postcode: | 9123JV |
Inventarisatienummer: | 09317 |
Jaar ingebruikname: | 1888 |
Architect: | |
Huidige bestemming: | gesloopt voor 1912 |
Monument status: | n.v.t. |
Geschiedenis
Gesloopt voor 1912 waarna een nieuwe Gereformeerde Kerk op deze plaats in gebruik werd genomen. Zie: Metslawier, Balthasar Bekkerstrjitte 27 - Rehoboth