Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2024: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|[[Dongen, Gasthuisstraat 1 - Laurentius]]||1920||7 januari 2024||||RK||NB||RM | |[[Dongen, Gasthuisstraat 1 - Laurentius]]||1920||7 januari 2024||||RK||NB||RM | ||
|- | |- | ||
|[[Haarle, Kerkweg 3 - Sebastianus]]||1963||24 januari 2024 gesloten||||RK||OV|-- | |[[Haarle, Kerkweg 3 - Sebastianus]]||1963||24 januari 2024 gesloten||||RK||OV||-- | ||
|- | |||
|[[Doesburg, Juliana van Stolberglaan 3 - Martinus]]||1965||sluiting 7 januari 2024||Wordt verkocht||RK||GLD||- | |||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 8 jan 2024 10:29
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.
Kerk | Gebouwd | Datum sluiting | Opmerking | Categorie | Provincie | Monument |
---|---|---|---|---|---|---|
Dongen, Gasthuisstraat 1 - Laurentius | 1920 | 7 januari 2024 | RK | NB | RM | |
Haarle, Kerkweg 3 - Sebastianus | 1963 | 24 januari 2024 gesloten | RK | OV | -- | |
Doesburg, Juliana van Stolberglaan 3 - Martinus | 1965 | sluiting 7 januari 2024 | Wordt verkocht | RK | GLD | - |