Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2023: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
(hansw) |
||
Regel 30: | Regel 30: | ||
|- | |- | ||
|[[Bussum, Heidelaan 35 - Koninkrijkszaal]]||1990||2023||woningen||NH||JG||-- | |[[Bussum, Heidelaan 35 - Koninkrijkszaal]]||1990||2023||woningen||NH||JG||-- | ||
|- | |||
|[[Hansweert, Kerklaan 9 - O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen]]||1871||19 februari 2023||||RK||ZL||- | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 18 feb 2023 17:56
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.