Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2023: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(hansw) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 32: | Regel 32: | ||
|- | |- | ||
|[[Hansweert, Kerklaan 9 - O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen]]||1871||19 februari 2023||||RK||ZL||- | |[[Hansweert, Kerklaan 9 - O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen]]||1871||19 februari 2023||||RK||ZL||- | ||
|- | |||
|[[Haarlem, Zuiderhoutlaan 1 - Kapel St. Jacob in de Hout (1966 - 2023)]]||1966||febr 2023||sloop||RK||NH||- | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 22 feb 2023 17:22
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.