Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2023: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(sneek) |
||
Regel 15: | Regel 15: | ||
|[[Harskamp, Beatrixlaan 2 - Gereformeerde Kerk]] ||1959||gesloten 8 januari 2023||||PKN||GLD||- | |[[Harskamp, Beatrixlaan 2 - Gereformeerde Kerk]] ||1959||gesloten 8 januari 2023||||PKN||GLD||- | ||
|- | |- | ||
|[[Rietmolen, Pastoor C.M. van Everdingenstraat 34 - Caecilia]]||1933||8-1-2023 buiten gebruik||Planning was 2026||RK||GLD| | |[[Rietmolen, Pastoor C.M. van Everdingenstraat 34 - Caecilia]]||1933||8-1-2023 buiten gebruik||Planning was 2026||RK||GLD||- | ||
|- | |- | ||
|[[Haule, Dorpsstraat 76 - Dorpskerk]]||1855||2023 verkocht||||PKN||FRL||GM | |[[Haule, Dorpsstraat 76 - Dorpskerk]]||1855||2023 verkocht||||PKN||FRL||GM | ||
Regel 23: | Regel 23: | ||
|[[Veldhoven, Blaarthemseweg 13 - Willibrordus]]||1873||29 januari 2023 gesloten||Wordt klimhal||RK||NB||RM | |[[Veldhoven, Blaarthemseweg 13 - Willibrordus]]||1873||29 januari 2023 gesloten||Wordt klimhal||RK||NB||RM | ||
|- | |- | ||
|[[Alphen aan den Rijn, Ouvertureweg 88 - Koninkrijkszaal]]||||2023||wordt uitvaartcentrum|| | |[[Alphen aan den Rijn, Ouvertureweg 88 - Koninkrijkszaal]]||||2023||wordt uitvaartcentrum||JG||ZH||- | ||
|- | |- | ||
|[[Eerde, Esdonkstraat 2 - Antonius Abtkerk (1872 - 2023)]]||1872||2023||wordt school||NB||RK||RM | |[[Eerde, Esdonkstraat 2 - Antonius Abtkerk (1872 - 2023)]]||1872||2023||wordt school||NB||RK||RM | ||
Regel 29: | Regel 29: | ||
|[[Kerkrade, Bleijerheiderstraat 165 - Antonius van Padua]]||1930||februari 2023 gesloten||||LIM||RK||RM | |[[Kerkrade, Bleijerheiderstraat 165 - Antonius van Padua]]||1930||februari 2023 gesloten||||LIM||RK||RM | ||
|- | |- | ||
|[[Bussum, Heidelaan 35 - Koninkrijkszaal]]||1990||2023||woningen|| | |[[Bussum, Heidelaan 35 - Koninkrijkszaal]]||1990||2023||woningen||JG||NH||-- | ||
|- | |- | ||
|[[Hansweert, Kerklaan 9 - O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen]]||1871||19 februari 2023||||RK||ZL||- | |[[Hansweert, Kerklaan 9 - O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen]]||1871||19 februari 2023||||RK||ZL||- | ||
|- | |- | ||
|[[Haarlem, Zuiderhoutlaan 1 - Kapel St. Jacob in de Hout (1966 - 2023)]]||1966||febr 2023||sloop||RK||NH||- | |[[Haarlem, Zuiderhoutlaan 1 - Kapel St. Jacob in de Hout (1966 - 2023)]]||1966||febr 2023||sloop||RK||NH||- | ||
|- | |||
|[[Sneek, Leeuwarderkade 18 - Oosterkerk]]||1955||2022 kerk is verkocht||febr 2023||PKN||FR||- | |||
|- | |||
|[[Sneek, Rienck Bockemakade 7 - Zuiderkerk]]||1889||2022 kerk is verkocht||febr 2023||PKN||FR||- | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 25 feb 2023 10:29
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.