Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2023: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(sneek) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 39: | Regel 39: | ||
|[[Sneek, Rienck Bockemakade 7 - Zuiderkerk]]||1889||2022 kerk is verkocht||febr 2023||PKN||FR||- | |[[Sneek, Rienck Bockemakade 7 - Zuiderkerk]]||1889||2022 kerk is verkocht||febr 2023||PKN||FR||- | ||
|- | |- | ||
|[[Spijk, Kerkstraat 32 - Gerardus Majella]]||1914||per 19 maart 2023 aan eredienst onttrokken||Wordt verkocht||RK||GLD||GM | |||
|- | |||
|[[Giesbeek, Kerkstraat 39 - Martinus]]||1909||per 18 maart 2023 aan eredienst onttrokken||Wordt verkocht||RK||GLD|GM | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 4 mrt 2023 16:47
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.