Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2023: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(+ bentelo) |
||
Regel 43: | Regel 43: | ||
|[[Giesbeek, Kerkstraat 39 - Martinus]]||1909||per 18 maart 2023 aan eredienst onttrokken||Wordt verkocht||RK||GLD|GM | |[[Giesbeek, Kerkstraat 39 - Martinus]]||1909||per 18 maart 2023 aan eredienst onttrokken||Wordt verkocht||RK||GLD|GM | ||
|- | |- | ||
|[[Bentelo, Onze Lieve Vrouwestraat 3 - O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand]]||1954||18 maart 2023 gesloten|||RK||OV||- | |[[Bentelo, Onze Lieve Vrouwestraat 3 - O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand]]||1954||18 maart 2023 gesloten|||||RK||OV||- | ||
|- | |||
[[Categorie:Overzichten] | [[Categorie:Overzichten] |
Versie van 19 mrt 2023 20:03
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.