Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2023: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(aanv) |
(+ Rhenen) |
||
Regel 50: | Regel 50: | ||
|- | |- | ||
|[[Heerjansdam, Dorpsstraat 42a - Boomgaardkerk (1954 - 2023)]]||1954||23-4.2023 laatste dienst||Wordt verbouwd||PKNG||ZH||- | |[[Heerjansdam, Dorpsstraat 42a - Boomgaardkerk (1954 - 2023)]]||1954||23-4.2023 laatste dienst||Wordt verbouwd||PKNG||ZH||- | ||
|- | |||
|[[Rhenen, Herenstraat 82 - Gedachteniskerk]]||1959||Sluiting 9 april 2023||Wordt verkocht||RK||UT||- | |||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 11 apr 2023 16:22
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.
Kerk | Gebouwd | Datum sluiting | Opmerking | Categorie | Provincie | Monument |
---|---|---|---|---|---|---|
Bergentheim, Doctor H.J. Postlaan 9 - Westerkerk | 1950 | jan 2023 | kinderopvang | PKN | OV | -- |
Harskamp, Beatrixlaan 2 - Gereformeerde Kerk | 1959 | gesloten 8 januari 2023 | PKN | GLD | - | |
Rietmolen, Pastoor C.M. van Everdingenstraat 34 - Caecilia | 1933 | 8-1-2023 buiten gebruik | Planning was 2026 | RK | GLD | - |
Haule, Dorpsstraat 76 - Dorpskerk | 1855 | 2023 verkocht | PKN | FRL | GM | |
Berg en Dal, Oude Kleefsebaan 123 - O.L. Vrouw van het Heilig Hart | 1966 | Sluiting 5 februari 2023 | RK | GLD | - | |
Veldhoven, Blaarthemseweg 13 - Willibrordus | 1873 | 29 januari 2023 gesloten | Wordt klimhal | RK | NB | RM |
Alphen aan den Rijn, Ouvertureweg 88 - Koninkrijkszaal | 2023 | wordt uitvaartcentrum | JG | ZH | - | |
Eerde, Esdonkstraat 2 - Antonius Abtkerk (1872 - 2023) | 1872 | 2023 | wordt school | NB | RK | RM |
Kerkrade, Bleijerheiderstraat 165 - Antonius van Padua | 1930 | februari 2023 gesloten | LIM | RK | RM | |
Bussum, Heidelaan 35 - Koninkrijkszaal | 1990 | 2023 | woningen | JG | NH | -- |
Hansweert, Kerklaan 9 - O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen | 1871 | 19 februari 2023 | RK | ZL | - | |
Haarlem, Zuiderhoutlaan 1 - Kapel St. Jacob in de Hout (1966 - 2023) | 1966 | febr 2023 | sloop | RK | NH | - |
Sneek, Leeuwarderkade 18 - Oosterkerk | 1955 | 2022 kerk is verkocht | febr 2023 | PKN | FR | - |
Sneek, Rienck Bockemakade 7 - Zuiderkerk | 1889 | 2022 kerk is verkocht | febr 2023 | PKN | FR | - |
Spijk, Kerkstraat 32 - Gerardus Majella | 1914 | per 19 maart 2023 aan eredienst onttrokken | Wordt verkocht | RK | GLD | GM |
Giesbeek, Kerkstraat 39 - Martinus | 1909 | per 18 maart 2023 aan eredienst onttrokken | Wordt verkocht | RK | GLD | GM |
Bentelo, Onze Lieve Vrouwestraat 3 - O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand | 1954 | 18 maart 2023 gesloten | RK | OV | - | |
Sluiskil, Louisastraat 43 - De Ark | 1964 | 26 maart 2023 laatste dienst | sloop | PKN | ZL | - |
Olburgen, Olburgseweg 4 - Willibrordus | 1869 | 7 april 2023 laatste kerkdienst | Vanaf 1-1-2023 geen diensten | RK | GLD | RM |
Heerjansdam, Dorpsstraat 42a - Boomgaardkerk (1954 - 2023) | 1954 | 23-4.2023 laatste dienst | Wordt verbouwd | PKNG | ZH | - |
Rhenen, Herenstraat 82 - Gedachteniskerk | 1959 | Sluiting 9 april 2023 | Wordt verkocht | RK | UT | - |