Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2024: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(bg) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 20: | Regel 20: | ||
|- | |- | ||
|[[Lobith, Markt 4 - Maria Onbevlekt Ontvangen]]||1887||Sluiting 14 januari 2024||||RK||GLD||RM | |[[Lobith, Markt 4 - Maria Onbevlekt Ontvangen]]||1887||Sluiting 14 januari 2024||||RK||GLD||RM | ||
|- | |||
|[[Wateringen, Harrie Hoekstraat 39 - Joseph]]||1966||3 maart 2024||Wordt verkocht ?||RK||ZH||-- | |||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 11 jan 2024 20:29
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.
Kerk | Gebouwd | Datum sluiting | Opmerking | Categorie | Provincie | Monument |
---|---|---|---|---|---|---|
Dongen, Gasthuisstraat 1 - Laurentius | 1920 | 7 januari 2024 | RK | NB | RM | |
Haarle, Kerkweg 3 - Sebastianus | 1963 | 24 januari 2024 gesloten | RK | OV | -- | |
Doesburg, Juliana van Stolberglaan 3 - Martinus | 1965 | sluiting 7 januari 2024 | Wordt verkocht | RK | GLD | - |
Groessen, Dorpstraat 7 - Andreas | 15e | Sluiting 13 januari 2024 | RK | GLD | RM | |
Lobith, Markt 4 - Maria Onbevlekt Ontvangen | 1887 | Sluiting 14 januari 2024 | RK | GLD | RM | |
Wateringen, Harrie Hoekstraat 39 - Joseph | 1966 | 3 maart 2024 | Wordt verkocht ? | RK | ZH | -- |