Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2024: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 28: | Regel 28: | ||
|- | |- | ||
|[[Nieuw Heeten, Scholtensstraat 1 - Joseph]]||1923||14 jjanuari 2024 gesloten||||RK||OV||GM | |[[Nieuw Heeten, Scholtensstraat 1 - Joseph]]||1923||14 jjanuari 2024 gesloten||||RK||OV||GM | ||
|- | |||
|[[Overdinkel, Hoofdstraat 182 - Hervormde Kerk]]||1908||7 januari 2024 gesloten||||PKN||OV||GM | |||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 15 jan 2024 19:36
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.
Kerk | Gebouwd | Datum sluiting | Opmerking | Categorie | Provincie | Monument |
---|---|---|---|---|---|---|
Dongen, Gasthuisstraat 1 - Laurentius | 1920 | 7 januari 2024 | RK | NB | RM | |
Haarle, Kerkweg 3 - Sebastianus | 1963 | 24 januari 2024 gesloten | RK | OV | -- | |
Doesburg, Juliana van Stolberglaan 3 - Martinus | 1965 | sluiting 7 januari 2024 | Wordt verkocht | RK | GLD | - |
Groessen, Dorpstraat 7 - Andreas | 15e | Sluiting 13 januari 2024 | RK | GLD | RM | |
Lobith, Markt 4 - Maria Onbevlekt Ontvangen | 1887 | Sluiting 14 januari 2024 | RK | GLD | RM | |
Wateringen, Harrie Hoekstraat 39 - Joseph | 1966 | 3 maart 2024 | Wordt verkocht ? | RK | ZH | -- |
Etten, Dorpsstraat 17 - Martinus | 1923 | 7 januari 2024 | Ombouw dorpshuis | RK | GLD | RM |
Hengelo, Spalstraat 36 - Willibrordus | 1843 | 14 januari 2024 sluiting | Wordt verkocht | RK | GLD | RM |
Nieuw Heeten, Scholtensstraat 1 - Joseph | 1923 | 14 jjanuari 2024 gesloten | RK | OV | GM | |
Overdinkel, Hoofdstraat 182 - Hervormde Kerk | 1908 | 7 januari 2024 gesloten | PKN | OV | GM |