Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2023: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(velp) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 66: | Regel 66: | ||
|- | |- | ||
|[[Velp, Tolschestraat 21 - Vincentius en H. Antonius van Paduakerk (1937 - 2023)]]||1937||april 2023 onttrokken||||RK||NB||RM | |[[Velp, Tolschestraat 21 - Vincentius en H. Antonius van Paduakerk (1937 - 2023)]]||1937||april 2023 onttrokken||||RK||NB||RM | ||
|- | |||
|[[Altforst, Kerkstraat 8 - Donatus Martelaar]]||1891||sluiting 9 juli 2023||||RK||GLD||RM | |||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 13 jul 2023 18:21
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.