Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2023: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(velp) |
||
Regel 64: | Regel 64: | ||
|- | |- | ||
|[[Domburg, Badhuisweg 4 - St. Willibrorduskapel]]||1933||juli 2023 laatste dienst||wordt verkocht||RK||ZL||-- | |[[Domburg, Badhuisweg 4 - St. Willibrorduskapel]]||1933||juli 2023 laatste dienst||wordt verkocht||RK||ZL||-- | ||
|- | |||
|[[Velp, Tolschestraat 21 - Vincentius en H. Antonius van Paduakerk (1937 - 2023)]]||1937||april 2023 onttrokken||||RK||NB||RM | |||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 6 jul 2023 10:01
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.