Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2023: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(bg zevenaar) |
||
Regel 68: | Regel 68: | ||
|- | |- | ||
|[[Altforst, Kerkstraat 8 - Donatus Martelaar]]||1891||sluiting 9 juli 2023||||RK||GLD||RM | |[[Altforst, Kerkstraat 8 - Donatus Martelaar]]||1891||sluiting 9 juli 2023||||RK||GLD||RM | ||
|- | |||
|[[Zevenaar, Kerkweg 8 - Martinus]]||1464||1 juli 2023 gesloten||||RK||GLD||RM | |||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Versie van 16 jul 2023 10:01
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.