Definitieve buitengebruikstellingen kerken in 2024: verschil tussen versies
Uit Reliwiki
(sassenheim) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(12 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 40: | Regel 40: | ||
|- | |- | ||
|[[Wouwse Plantage, Plantagebaan 219 - Gertrudis]]||1891||28 april 2024||||RB||NB||GM | |[[Wouwse Plantage, Plantagebaan 219 - Gertrudis]]||1891||28 april 2024||||RB||NB||GM | ||
|- | |- | ||
|[[Ternaard, Nesserwei 6 - Lytse Tsjerke]]||1921||18-2-2024||||PKN||FRL||-- | |[[Ternaard, Nesserwei 6 - Lytse Tsjerke]]||1921||18-2-2024||||PKN||FRL||-- | ||
Regel 60: | Regel 58: | ||
|- | |- | ||
|[[Sassenheim, Julianalaan 6 - Julianakerk]]||1912||14 april 2024||Inbouw woningen||PKN||ZH||GM | |[[Sassenheim, Julianalaan 6 - Julianakerk]]||1912||14 april 2024||Inbouw woningen||PKN||ZH||GM | ||
|- | |||
|[[Valthe, Hoofdstraat 57 - Bethelkerk]]||1930||2024||Woning||PKN||DR||-- | |||
|- | |||
|[[Cromvoirt, Sint Lambertusstraat 53 - Lambertus]]||1889||december 2024||Appartementen||RK||NB||GM | |||
|- | |||
|[[Hazerswoude-Groenendijk, Rijndijk 106 - Bernardus]]||1855||2 juni 2024||Wordt verkocht||RK||ZH||GM | |||
|- | |||
|[[Maassluis, Ibisstraat 1 - Het Kompas]]||2003||2 juni 2024||||GK||ZH||-- | |||
|- | |||
|[[Dordrecht, Plein 1940-1945 1 - Petruskapel]]||1958||2024||Verkocht||PKN||ZH||-- | |||
|- | |||
|[[Thesinge, Molenweg 20 - Christelijke Gereformeerde Kerk]]||1940||juli 2024||||CGK||GR||-- | |||
|- | |||
|[[Wierden, Vriezenveenseweg 14 - Gereformeerde Gemeente]]||1918||juli 2024||||GG||OV||-- | |||
|- | |||
|[[,s-Graveland, Zuidereinde 15 - Gereformeerde Kerk]]||1900||juni 2024||||PKN||ZH||-- | |||
|- | |||
|[[Heemstede, Limburglaan 3 - Petrakerk]]||1966||14 juli 2024||||GKN||ZH||-- | |||
[[Categorie:Overzichten]] | [[Categorie:Overzichten]] |
Huidige versie van 11 sep 2024 om 18:43
Heeft U aanvullingen voor de lijsten laat het weten De lijst kunt U sorteren door op het kleine driehoekje te klikken boven de te sorteren kolom.
Kerk | Gebouwd | Datum sluiting | Opmerking | Categorie | Provincie | Monument |
---|---|---|---|---|---|---|
Dongen, Gasthuisstraat 1 - Laurentius | 1920 | 7 januari 2024 | RK | NB | RM | |
Haarle, Kerkweg 3 - Sebastianus | 1963 | 24 januari 2024 gesloten | verkocht | RK | OV | -- |
Doesburg, Juliana van Stolberglaan 3 - Martinus | 1965 | sluiting 7 januari 2024 | Wordt verkocht | RK | GLD | - |
Groessen, Dorpstraat 7 - Andreas | 15e | Sluiting 13 januari 2024 | RK | GLD | RM | |
Lobith, Markt 4 - Maria Onbevlekt Ontvangen | 1887 | Sluiting 14 januari 2024 | RK | GLD | RM | |
Wateringen, Harrie Hoekstraat 39 - Joseph | 1966 | 3 maart 2024 | Wordt verkocht ? | RK | ZH | -- |
Etten, Dorpsstraat 17 - Martinus | 1923 | 7 januari 2024 | Ombouw dorpshuis | RK | GLD | RM |
Hengelo, Spalstraat 36 - Willibrordus | 1843 | 14 januari 2024 sluiting | Wordt verkocht | RK | GLD | RM |
Nieuw Heeten, Scholtensstraat 1 - Joseph | 1923 | 14 januari 2024 gesloten | RK | OV | GM | |
Overdinkel, Hoofdstraat 182 - Hervormde Kerk | 1908 | 7 januari 2024 gesloten | PKN | OV | GM | |
Knegsel, Steenselseweg 2 - Monulphus & Gondulphus | 1926 | sluiting 21 januari 2024 | Kerk wordt verkocht | RK | NB | RM |
De Lier, Hoofdstraat 149 - Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt | 1971 | 28 januari 2024 | sloop of verbouw | GKV | ZH | -- |
Rijsoord, Rijksstraatweg 95 - Opstandingskerk | 1889 | 21 januari 2024 laatste dienst | GK | ZH | -- | |
Zoetermeer, Monnikenbos 10 - Genesareth | 1990 | 21-01-2024 definitief gesloten | RK | ZH | ||
Wouwse Plantage, Plantagebaan 219 - Gertrudis | 1891 | 28 april 2024 | RB | NB | GM | |
Ternaard, Nesserwei 6 - Lytse Tsjerke | 1921 | 18-2-2024 | PKN | FRL | -- | |
Steenderen, Bronkhorsterweg 2 - Willibrordus | 1864 | 14-1-2024 | Bestemming onbekend | RK | GLD | GM |
Oldeholtwolde, Kerkweg 6 - Protestantse kerk (1875 - 2024) | 1875 | 2024 | Is verkocht | PKN | FRL | GM |
Beek, Raadhuisstraat 28 - Leopoldkerkje | 1837 | Complex is verkocht | 2024 buiten gebruik | PKN | LIM | -- |
Driebergen-Rijsenburg, Damhertlaan 87 - De Bron | 1980 | 1-1-2024 | Staat te koop | GKV | UT | -- |
Gendringen, Kerkplein 2 - Sint Martinuskerk | 1896 | 1e paasdag 2024 laatste dienst | Staat te koop | RK | GLD | RM |
De Pollen, Oude Hoevenweg 40 - Pollenkerk | 1932 | 2024 | Verkocht krijgt (sociaal) maatschappelijke functie | PKN | OV | RM (orgel) |
Vriezenveen, Kanaalweg Zuid 7 - Westerkerk | 1953 | 2024 | Verkocht krijgt (sociaal) maatschappelijke functie | PKN | OV | - |
Sassenheim, Julianalaan 6 - Julianakerk | 1912 | 14 april 2024 | Inbouw woningen | PKN | ZH | GM |
Valthe, Hoofdstraat 57 - Bethelkerk | 1930 | 2024 | Woning | PKN | DR | -- |
Cromvoirt, Sint Lambertusstraat 53 - Lambertus | 1889 | december 2024 | Appartementen | RK | NB | GM |
Hazerswoude-Groenendijk, Rijndijk 106 - Bernardus | 1855 | 2 juni 2024 | Wordt verkocht | RK | ZH | GM |
Maassluis, Ibisstraat 1 - Het Kompas | 2003 | 2 juni 2024 | GK | ZH | -- | |
Dordrecht, Plein 1940-1945 1 - Petruskapel | 1958 | 2024 | Verkocht | PKN | ZH | -- |
Thesinge, Molenweg 20 - Christelijke Gereformeerde Kerk | 1940 | juli 2024 | CGK | GR | -- | |
Wierden, Vriezenveenseweg 14 - Gereformeerde Gemeente | 1918 | juli 2024 | GG | OV | -- | |
,s-Graveland, Zuidereinde 15 - Gereformeerde Kerk | 1900 | juni 2024 | PKN | ZH | -- | |
Heemstede, Limburglaan 3 - Petrakerk | 1966 | 14 juli 2024 | GKN | ZH | -- |